• BRBOL10_W_preview
  • BRBOL10_W_preview

BRANSOLETKA SREBRNA BOLLICINE CZARNY

Dostawa: 48h

229.00 PLN

Bransoletki Le Corone z kolekcji BOLLICINE łączą w sobie klasyczne i nowoczesne materiały, takie jak srebro, złoto, silikon, kryształ górski i cyrkonie, tworząc sportową kompozycję, która każdy dzień uczyni lśniącym, niczym kieliszek szampana. Jeszcze większy efekt da kilka bransoletek noszonych razem, z kamieniami i bransoletami w różnych kolorach. Bransoletę BOLLICINE, zdobi przywieszka wykonana ze srebra i pokryta białym złotem z ceramiczną kulką pokrytą lśniącymi kryształami górskimi. Srebro próby 925. Sama bransoleta wykonana z antyalergicznego silikonu. Można ją bardzo łatwo dopasować do wielkości nadgarstka. W komplecie dodatkowe dwie sztuki silikonowych obrączek w różnych kolorach.

ABSOLUTNA NOWOŚĆ i WYGODA: Uniwersalny rozmiar bransoletki. Silikonową bransoletkę można łatwo dopasować do każdego rozmiaru nadgarstka, odpowiednio ją przycinając. Jest to doskonały pomysł na prezent wtedy, kiedy nie znamy dokładnego rozmiaru ręki.

W komplecie są 3 silikonowe bransoletki w różnych kolorach. Daje to możliwość zmiany wyglądu bransolety i dopasowania jej do koloru kreacji lub nastroju.


KOD : BRBOL10/W